PRODEJ KÁVOVARŮ VICTORIA ARDUINO

Představujeme Black Eagle Maverick, náš dosud nejinteligentnější a uživatelsky nejpřívětivější kávovar. Káva je mnohem víc než jen součet jejích částí, už to není něco, co ráno nabíráme lžičkou do hrnku, je to nedílná součást našich životů. Nicméně pro naše Mavericks je káva inspirací, v každém jednotlivém případě jim káva doslova změnila život.

INOVACE BLACK EAGLE MAVERICK

T3 GENIUS

Naše nová technologie T3 Genius byla vyvinuta tak, aby baristům poskytla absolutní kontrolu nad jejich přípravou tím, že jim poskytla nástroje, které umožňují pečlivou přesnost, což má za následek vynikající výkon a bezkonkurenční efektivitu.

Je to další krok v našem příběhu inovací a designu. A je to mnohem víc než jen hromada náhodných slov a čísel smíchaných dohromady.

TECHNOLOGIE PUREBREW

Technologie PureBrew je revoluční, třífázová metoda extrakce, která využívá pulzující frekvence tlaku vody k uvolnění nejčistší chuti z vašeho kávového zrna podle jeho čerstvosti, oblasti a typu.

Objevte nové chutě svého espressa s technologií PureBrew nebo použijte PureBrew jako nízkotlakou extrakci a vytvořte novou, jedinečnou extrakci kávy.

BLACK EAGLE MAVERICK 2 GROUPS
ŠÍŘKA 806 mm
HLOUBKA 745 mm
VÝŠKA 433 mm
NAPÁJENÍ 6900 W
HMOTNOST 90 kg
ŠÍŘKA 1056 mm
HLOUBKA 745 mm
VÝŠKA 433 mm
NAPÁJENÍ
8700 W
HMOTNOST
115 kg
BLACK EAGLE MAVERICK 3 GROUPS
BLACK EAGLE MAVERICK 3 GROUPS

KATALOG VICTORIA ARDUINO