PRODEJ KÁVOVARŮ NUOVA SIMONELLI

Nuova Simonelli je italská společnost se zkušenostmi a tradicí sahající daleko do minulosti. Společnost vyrábí espresso kávovary a prodává je do celého světa od roku 1936. V dnešní době se může Nuova Simonelli pochlubit širokou škálou produktů, které jsou schopné plnit očekávání těch nejnáročnějších zákazníků. Investice společnosti do výzkumu a vývoje nových technologií posunulo společnost na úplný vrchol v oboru, o čem svědčí i výhradní sponzoring světových mistrovství baristů (World Barista Championship) nebo udělení ocenění Compasso d’Oro v oblasti inovací designu, ergonomie kávovaru a přínos v oblasti špičkové aplikace technologií.

Prodejní síť Nuova Simonelli je spojená s pojmem profesionalita, která je pro nás, jako dovozce těchto technologií prioritou číslo jedna, spolu s poskytováním odborné asistence v oblasti školení, údržby a servisu kávovarů na každodenní bázi i přímo u zákazníka., nebo v našich profesionálních školících a prodejních centrech, kde je možné si kávovar vyzkoušet ještě před jeho zakoupením.

Vizí společnosti Nuova Simonelli je neustálé pokračování v investicích do vývoje nových technologií, designu, školení či podpory tak, aby si zachovala status nejlepšího z nejlepších.

PROFESIONÁLNÍ A AUTOMATICKÉ KÁVOVARY

Profesionální a automatické kávovary

DOMÁCÍ KÁVOVARY

Domácí kávovary

MLÝNKY NA KÁVU

Mlýnky na kávu

NUOVA SIMONELLI OSCAR II

Oscar je profesionální stroj díky komponentům, jako je držák filtru, termokompenzovaná skupina a vysoce produktivní parní tryska. Pouhých 32 centimetrů široký a díky nerezovému tělu se Oscar přizpůsobí všem malým prostorům kuchyně, kávového koutku, kanceláře nebo Bed & Breakfast a těm, kdo si vychutnají kávu, zaručí produkt té nejvyšší kvality.

PROFESIONÁLNÍ STROJ

Oscar je vysoce výkonný stroj díky profesionálním komponentům, jako je držák filtru, termokompenzovaná skupina a vysoce produktivní parní tryska.

DOKONALÉ EXTRAKCE

Varná jednotka je termokompenzovaná a umožňuje konzistentní a kvalitní extrakci. Teplotní stabilitu Oscara zaručuje systém s výměníky tepla uvnitř kotle.

KOMPAKTNOST

V pouhých 32 centimetrech Oscar zajišťuje kavárenské služby pro domácnost, kancelář, malé kavárny nebo hotely a penziony.

FLEXIBILITA

Oscar je stroj vhodný pro každé použití. je možné mít s nádrží na vodu nebo s přímým připojením.

Věnováno těm, kteří chtějí espresso jako v baru i doma, v kanceláři, v malých komunitách a v penzionech. Musica je profesionální přístroj a extrémně jednoduchý na obsluhu i pro ty, kteří kávu nikdy nepřipravovali. Technologie, které obsahuje, vám ve skutečnosti umožňují extrahovat vynikající kávu a připravit dokonalé cappuccino

PROFESIONÁLNÍ STROJ

Musica je vysoce výkonný stroj díky profesionálním komponentům, jako je držák filtru, termokompenzovaná skupina a vysoce produktivní parní tryska.

DOKONALÉ EXTRAKCE

Varná jednotka je termokompenzovaná a umožňuje konzistentní a kvalitní extrakci. Teplotní stabilitu Oscara zaručuje systém s výměníky tepla uvnitř kotle.

KOMPAKTNOST

V pouhých 32 centimetrech Oscar zajišťuje kavárenské služby pro domácnost, kancelář, malé kavárny nebo hotely a penziony.

FLEXIBILITA

Oscar je stroj vhodný pro každé použití. je možné mít s nádrží na vodu nebo s přímým připojením.

NUOVA SIMONELLI MUSICA

NUOVA SIMONELLI APPIA LIFE XT

XT je nová verze Appia Life s TFT displejem, která poskytuje lepší uživatelský zážitek a zobrazuje nejdůležitější údaje o dávkovacím programu, počítadlech, čištění, nastavení a tlačítkách a jasu displeje.

VYSOKÁ PRODUKTIVITA A KONZISTENCE

Appia Life dokáže denně připravit až 250 cappuccin (verze pro 2 skupiny). Konzistence stroje je založena na dvou technologiích: SIS systém, umožňující konzistentní výsledek, a Easycream, které umožňují rychlou a automatickou přípravu hustého a sametového mléčného krému.

ÚSPORA ENERGIE A NÁKLADY EFEKTIVNÍ

Appia Life má izolaci s technologií DRYTEX THERMICAL, která snižuje spotřebu energie o 13 % ve srovnání s Appia II. Díky novému tepelnému systému, novým materiálům a celkové optimalizaci mechanických součástí má Appia Life o 20 % menší dopad na životní prostředí ve srovnání s Appia II.

VELKÝ KOMFORT ZNAMENÁ ŠŤASTNÉ BARISTY

Appia Life ještě více zefektivňuje produktivitu díky svému ergonomickému stylu, zlepšuje rychlost obsluhy a pomáhá baristovi při každodenních výkonech. Appia Life byla navržena tak, aby byla efektivnější i v oblasti údržby.

JEŠTĚ POKROČILÉ

Nová verze XT doplňuje rodinu strojů Appia Life. Výkon zůstává ve srovnání se standardní verzí nezměněn, ale Appia Life XT se vyvinula ve formě a v inovativních detailech, které zlepšují konečný výsledek.

KATALOG NUOVA SIMONELLI