PRODEJ A SERVIS KÁVOVARŮ ELEKTRA

Kvalita, tradice, design a spolehlivost – elektra jsou od A do Z řemeslně vyráběné espresso kávovary s nejdelší tradicí modelové řady. Devadesát pět procent dílů každého přístroje je vyvinuto, vyrobeno a zkoušeno v továrně společnosti Elektra s.r.o. Precizně obrobená mosaz a měď, nezaměnitelný styl, luxusní vzhled a spolehlivost kávovarů s rodným listem jsou zárukou kvalitní investice na dlouhá desetiletí.

BELLE EPOQUE

Fascinace minulostí – To nejlepší z rukou našich řemeslníků je vykováno z mědi a mosazi do podoby kávovaru Belle Epoque. Originální svou konstrukcí, retro kouzlem, leskem kovového těla, funkčností a spolehlivostí. Výrazný doplněk luxusních restaurací a kaváren. Belle Epoque je espresso kávovar vytvářející vlastní kategorii stylu.

CLASSIC BARLUME

Nenapodobitelný italský design v klasickém kávovaru – Barlume je připomínkou padesátých let. Jemné, ladné tvary, vysoce leštěné chromování v kombinaci s pastelovými barvami a podsvícením tvoří nadčasový módní doplněk. Barlume je projekt kávovaru dokonalého designu, ušlechtilých materiálů a moderních technologií. Barlume je ideální odpověď na retro trendy módních kaváren a restaurací. Barlume je pýcha konstruktérů společnosti Elektra.

KUP

Krása a funkčnost – Krásu a funkčnost dělají z KUP vzor pro všechny kávovary. Minimalistická forma, ozdobné osvětlení a technologická vyspělost v podobě regulace teplot jednotlivých skupin. Integrované řízení spotřeby a využití dat jsou nezbytné pro ty, kteří chtějí nabídnout espresso bez kompromisů.

SIXTIES

Styl šedesátých let – Kompaktní kávovar vznikl jako plnohodnotný stroj pro obchody, bary a malé kavárny. Dokonalá kombinace zpracování nerezu a mosazi s maximální spolehlivostí. Stylové manometry. Certifikované bojlery nejvyšší kvality. Pokročilá technologie umožňuje přípravu vysoce kvalitního espressa. Konstruováno s ohledem na dokonalé využití pracovního prostoru.

INDIE

Cesta k nezávislosti – INDIE je kávovar, který uspokojí i nejnáročnějšího baristu. Jeho světem jsou profesionálové, speciální druhy kávy a nejnáročnější kávomilci. Technologie, ergonomie a použitelnost umožňují baristům vydat ze sebe to nejlepší. Unikátní možnost osobní interpretace espressa nezávislé na všem co bylo doposud možné.
Kultura, umělecké cítění, disciplína, vnímání, talent: to je energie uvolněná INDIE.

MICRO CASA LEVA

Radost z přípravy kávy + Elektra nabízí kávovary Micro Casa Leva po několik desetiletí a důvody jejich oblíbenosti lze nalézt v originálním designu a způsobu přípravy, který je odvozen od nejstarší tradice espresso strojů. Kávovary je možno doplnit speciálním domácím mlýnkem a dřevěným podstavcem se zásuvkou.

MICRO CASA SEMIAUTOMATIC

Retro krása a výkon i na doma – Skvělý profesionální poloautomatický kávovar, který ve své retro podobě ukrývá použití moderních výrobní technologii tak, aby vyhovoval požadavkům na komfort uživatele. Zásoba teplé vody a páry umožní pohodlnou přípravu cappuccina a čaje. Micro Casa Semiautomatic je osazena profesionální mosaznou hlavou a bojlerem.

MINI VERTICAL

Belle Epoque v malém – Mini Vertical je domácí variantou slavného modelu „Belle Epoque“. Uchvátí výrazným designem těla z mědi a mosazi a profesionální technoligií v podobě mosazného bojleru s tlakovým spínačem profesionálním termostatem. Nechybí ani prostor pro nahřání šálku uvnitř těla stroje.

KATALOG  PROFESSIONAL ELEKTRA

KATALOG  ELEKTRA

KATALOG PŘÍSLUŠENSTVÍ ELEKTRA

katalog ELEKTRA příslušenství