Prodej kávovarů Nuova Simonelli

Nuova Simonelli je italská společnost se zkušenostmi a tradicí sahající daleko do minulosti. Společnost vyrábí espresso kávovary a prodává je do celého světa od roku 1936. V dnešní době se může Nuova Simonelli pochlubit širokou škálou produktů, které jsou schopné plnit očekávání těch nejnáročnějších zákazníků. Investice společnosti do výzkumu a vývoje nových technologií posunulo společnost na úplný vrchol v oboru, o čem svědčí i výhradní sponzoring světových mistrovství baristů (World Barista Championship) nebo udělení ocenění Compasso d’Oro v oblasti inovací designu, ergonomie kávovaru a přínos v oblasti špičkové aplikace technologií.

Prodejní síť Nuova Simonelli je spojená s pojmem profesionalita, která je pro nás, jako dovozce těchto technologií prioritou číslo jedna, spolu s poskytováním odborné asistence v oblasti školení, údržby a servisu kávovarů na každodenní bázi i přímo u zákazníka., nebo v našich profesionálních školících a prodejních centrech, kde je možné si kávovar vyzkoušet ještě před jeho zakoupením.

Vizí společnosti Nuova Simonelli je neustálé pokračování v investicích do vývoje nových technologií, designu, školení či podpory tak, aby si zachovala status nejlepšího z nejlepších.


Image

Ceník

Ceník Nuova SIMONELLI 2020 (6,85Mb)

Obraťte se na nás s důvěrou telefonicky na čísla 603 892 481, 773 463 649 nebo pomocí kontaktního formuláře