Řada S - S8

Požitek se stylem a noblesou

Model Z6 je symbolem švýcarské konstruktérské práce. Díky jedinečným špičkovým inovacím rozmazluje labužníky doposud nevídanou kavárenskou kvalitou v rámci kompletního spektra specialit, počínaje krátkým a intenzivním ristrettem a módní kávou typu flat white konče. Proces impulsní extrakce (P.E.P.®), zdokonalený postup přípravy tzv. krátkých kávových specialit, zaručuje asi nejlepší ristretto a espresso všech dob. Inovační technologie trysek slibuje jemnou kompaktní mléčnou pěnu působivé jakosti. Nově navržená, elegantní kombinovaná tryska působí jako vrchol designu a perfektně tak poukazuje na finální kávový výrobek.

Image

 

FUNKCE

ImageŠpičková kvalita espressa

Firma JURA od základů přepracovala a zdokonalila postup pro přípravu ristretta a espressa. Model Z6 proto rozmazluje labužníky specialitami nejvyšší kavárenské kvality. Proces pulsní extrakce (P.E.P.®) napomáhá k rozkvětu plné škály vůní. Výsledek: pravděpodobně nejlepší espresso všech dob – samozřejmě jediným stisknutím tlačítka.


ImageMléko a mléčná pěna v dokonalé kvalitě

Díky inovační technologii trysek lze připravovat jemnou a kompaktní mléčnou pěnu působivé jakosti. Výroba mléčné pěny z mléka je plně automatická. Díky světové novince - nastavitelné teplotě mléka a mléčné pěny - lze vytvářet trendové speciality na nejvyšší profesionální úrovni jediným stisknutím tlačítka.


ImageNejjednodušší ovládání

Plně automatické kávovary značky JURA mají intuitivní a snadné ovládání. Jeden příklad za všechny: Filtrační patrona a plně automatický kávovar jsou vzájemně propojeny prostřednictvím digitálního signálu s využitím technologie RFID. Detekce filtru a odpovídající nastavení přístroje probíhají automaticky.


ImageKultivovaná funkčnost

Model Z6 fascinuje vysokou výkonností v minimálním prostoru. Veškeré ovládací prvky jsou zepředu pohodlně přístupné. Také odejmutí nádržky na vodu a doplňování kávových zrn probíhají zepředu pohodlným způsobem a bez velkých nároků na místo. Kávové speciality lze libovolně označit a ukládat na úvodní obrazovce. Fantazii se nekladou žádné meze. Stejně jednoduchá jako příprava specialit je také údržba: jediný stisk tlačítka je dostačující.

FOTOGALERIE

stín