Prodej a servis kávovarů elektraImage

Kávovary Elektra pro domácí použití jsou zcela speciální kategorii kávovarů. Jsou to retro předměty v bezkonkurenční kvalitě rukodělné práce. V okamžicích odpočinku je espresso malým rituálem, který vyžaduje přesný postup. Kávovary Elektra jsou vyrobeny lidmi, kteří pravidla pilují léty práce při vývoji nejlepších kávovarů světa. Vyrobeny s puntičkářskou pečlivostí připravují profesionální espresso i bez zkušeností baristy.

Indie

Image

Kávovar, který uspokojí i nejnáročnějšího baristu. Jeho světem jsou profesionálové, speciální druhy kávy a nejnáročnější kávomilci. Technologie a použitelnost umožňují baristům vydat ze sebe to nejlepší. Unikátní možnost osobní interpretace espressa nezávislé na všem co bylo doposud možné.

Classic Barlume

Image

Jemné, ladné tvary, vysoce leštěné chromování v kombinaci s pastelovými barvami a podsvícením tvoří nadčasový módní doplněk. Barlume je projekt kávovaru dokonalého designu, ušlechtilých materiálů a moderních technologií, je to ideální odpověď na retro trendy módních kaváren a restaurací.

Belle Epoque

Image

To nejlepší z rukou našich řemeslníků je vykováno z mědi a mosazi do podoby kávovaru Belle Epoque. Originální svou konstrukcí, retro kouzlem, leskem kovového těla, funkčností a spolehlivostí. Výrazný doplněk luxusních restaurací a kaváren. Belle Epoque je espresso kávovar vytvářející vlastní kategorii stylu.

KUP

Image

Krásu a funkčnost dělají z KUP vzor pro všechny kávovary. Minimalistická forma, ozdobné osvětlení a technologická vyspělost v podobě regulace teplot jednotlivých skupin. Integrované řízení spotřeby a využití dat jsou nezbytné pro ty, kteří chtějí nabídnout espresso bez kompromisů.

Aletta

Image

Kávovar vytvořený pro budoucnost. Spojení odvážného stylu s exkluzivním provedením. Nenapodobitelný organismus složený ze 76 plátů nerezové oceli, řezáných laserem, leštěných a svařovaných ručně jeden po druhém. Moderní technologie, unikátní, inovativní design.

Sixties

Image

Kompaktní kávovar vznikl jako plnohodnotný stroj pro obchody, bary a malé kavárny. Dokonalá kombinace zpracování nerezu a mosazi s maximální spolehlivostí. Stylové manometry. Certifikované bojlery nejvyšší kvality. Pokročilá technologie umožňuje přípravu vysoce kvalitního espressa.

Collection CASA 2018.pdf (1,95Mb)

Collection BAR 2018.pdf (4,42Mb)

ELEKTRA PROFESSIONAL MACHINES PRICE LIST 2019.PDF (579kb)

ELEKTRA HOUSEHOLD MACHINES PRICE LIST 2019 .PDF (552kb)

Máte dotaz? Kontaktujte nás telefonicky na čísle +420 603 803 755 nebo pomocí formuláře